A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wierzdzają ??
To się nazywa mieć tupet. Ile pis przeznaczył na remonty kościołów w Elblągu a ile na remonty boisk przy elbląskich szkołach lub remonty placów zabaw ?
A gdzie w Elblągu jest ruski cmentarz ? Osobiście znam tylko ruskie pierogi, chociaż Rosjanie często się pytają: "co to są ruskie pierogi". Myślę, że to jest tak samo jak barszcz ukraiński czy ryba po grecku. A wszystko to zwyczajnie sprowadza się do czeskiego błędu.
Waga tematu-:)))
@Polsko obudź się! - "co żeście narobili podczas wyborów w październiku 2023!!!!" Myśmy odsunęli od władzy kłamczuchów takich jak Ty
@Polsko obudź się! - Myślisz członku pis, że takimi kłamstwami o imigrantach sprawisz, ze wygracie? Nie PIS już przegrał wszystko
Europoseł Waldemar Buda mówił, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Następnie wymienił podwyżki z ostatnich miesięcy, takie jak:
•podwyżka ZUS,
•podwyżka stawek akcyzy,
•podwyżka opłaty paliwowej,
•podwyżka podatku minimalnego od spółek z osobowością prawną,
•wyższy podatek od tworzyw sztucznych,
•wyższy podatek od nieruchomości,
•odmrożenie VAT na żywność,
•podwyżka cen energii elektrycznej, gazu, dostaw ciepła,
•wycofanie Bezpiecznego Kredytu 2 procent,
•ograniczenie wakacji kredytowych,
•usunięcie specjalnego zasiłku opiekuńczego,
•podwyżka wody i ścieków.
@........ - Tak za to wszystko dziękujemy marnotrawcom z rządu PIS - to ich nieudaczności zasługa. Nikogo innego
Uniemożliwione i wszystko jasne.
@Amnezja czy tupet? - Tupet.