UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A gdzie w Elblągu jest ruski cmentarz ? Osobiście znam tylko ruskie pierogi, chociaż Rosjanie często się pytają: "co to są ruskie pierogi". Myślę, że to jest tak samo jak barszcz ukraiński czy ryba po grecku. A wszystko to zwyczajnie sprowadza się do czeskiego błędu.
Viřaneķ