Wybrany wątek opinii

Do Pani wiceprezydent prosze odpowiedzieć co dalej z parkiem na ul Agrykola koło szkoły 3 ginie w oczach rozjeżdzany przez samochody wożące dzieci do szkoły ludzi przyjeżdżających do kościoła i na pogrzeby oraz wszystkich odwiedzajacych plac zabaw Dolinka park ten stał się parkingiem dla Dolinki brak reakcji policji i straży miejskiej rozjeżdżone alejki dziury po 30 cm rozjechane samochodami ławki co dalej???park objęty ochrona konserwatora zabytków jako teren zabytkowy tu nigdy nie powstanie parking a za zniszczenia przyjdzie nam zapłacić wszystkim jest coraż gorzej szkoła zamknęła bramy i auta parkują na trawnikach na wjeździe stoi znak zakazu ruchu pytam dla kogo czy czekacie aż dojdzie tu do tragedi zderzenie2 aut już było na alei parkowej chyba jeden przypadek w Polsce
(2024.07.11)
Przecież ułożono tam ogromne kamienie, aby nie parkować na trawie. I to dobry pomysł. Powinno się w mieście więcej wykorzystywać ten pomysł z głazami.
(2024.07.11)
tak masz racje tylko że przez te kamienie jada jeszcze dalej w głąb parku mało tego wierzdzają przez chodnik ścieżkę rowerową po trawie a zatoka koło cmentarza ruskiego pusta stawiają w parku na górce w okolicy szkoły żeby widzieli swoje auto z cmentarza alejki wąskie jak jedzie auto to przechodnie zganiani są na trawniki bo wąsko
(2024.07.11)
wierzdzają ??
(2024.07.11)
Tak inteligentniej wygląda.
(2024.07.11)
To gwoździe i po problemie
Mp2000 (2024.07.11)
Może wierzą że dają, - wieszają, wierzdzają? - wjechać- wiechają? - nie- wieżgają - kurna ta polska języka- trudna, ale jak wyjechać?.... wyjezżajo? - ludzie pomòżta, amoże pomuszta, albo pomurzta - jak stąd wyjechać wpadłem po uszta!!
(2024.07.11)
Powrót do komentarzy