UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To się nazywa mieć tupet. Ile pis przeznaczył na remonty kościołów w Elblągu a ile na remonty boisk przy elbląskich szkołach lub remonty placów zabaw ?
Amnezja czy tupet?
To się nazywa mieć tupet. Ile pis przeznaczył na remonty kościołów w Elblągu a ile na remonty boisk przy elbląskich szkołach lub remonty placów zabaw ?
Amnezja czy tupet?