UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To się nazywa mieć tupet. Ile pis przeznaczył na remonty kościołów w Elblągu a ile na remonty boisk przy elbląskich szkołach lub remonty placów zabaw ?

Amnezja czy tupet?

Anuluj