A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak inteligentniej wygląda.
A w Kauflandzie sufit się spadł na głowy klientów.
To jest po polsku i elbląsku. Kasę wziąć, otworzyć z pompą, kupony odciąc, a potem niech się wali. Kraj tymczasowy, jak mawiali nasi niemieccy partnerzy.
Patrząc na dzisiejszy rząd, to to są dopiero kłamczuchy, życzę inżyniera z Afryki w domu każdego wyborcy koalicji 13 grudnia.
@Polsko obudź się! - Człowieczku co ty łykasz
@Polsko obudź się! - Kaczopisy po tabletkach
@Polsko obudź się! - Zapomniałeś dodać, że Nogat się pali...
To gwoździe i po problemie
Może wierzą że dają, - wieszają, wierzdzają? - wjechać- wiechają? - nie- wieżgają - kurna ta polska języka- trudna, ale jak wyjechać?.... wyjezżajo? - ludzie pomòżta, amoże pomuszta, albo pomurzta - jak stąd wyjechać wpadłem po uszta!!
Ty od Nowogródzkiej - uważasz, że tylko drogi się liczą? Liczy się wszystko to, co jest ważne dla obywatela, również to, żeby on sam lub dziecko nie szcz... po krzakach parku. Nie tylko dojazd i transport. "Setki rodzin będzie jeździć" - weszła ci za mocno nowa odmiana liczebników.