56
11.07.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak inteligentniej wygląda.
(2024.07.11)
A w Kauflandzie sufit się spadł na głowy klientów.
34 (2024.07.11)

info

10  
  1
To jest po polsku i elbląsku. Kasę wziąć, otworzyć z pompą, kupony odciąc, a potem niech się wali. Kraj tymczasowy, jak mawiali nasi niemieccy partnerzy.
hd (2024.07.11)

info

5  
  4
Patrząc na dzisiejszy rząd, to to są dopiero kłamczuchy, życzę inżyniera z Afryki w domu każdego wyborcy koalicji 13 grudnia.
Hahaha (2024.07.11)
@Polsko obudź się! - Człowieczku co ty łykasz
(2024.07.11)
@Polsko obudź się! - Kaczopisy po tabletkach
(2024.07.11)
@Polsko obudź się! - Zapomniałeś dodać, że Nogat się pali...
Matecki na dachu (2024.07.11)
To gwoździe i po problemie
Mp2000 (2024.07.11)
Może wierzą że dają, - wieszają, wierzdzają? - wjechać- wiechają? - nie- wieżgają - kurna ta polska języka- trudna, ale jak wyjechać?.... wyjezżajo? - ludzie pomòżta, amoże pomuszta, albo pomurzta - jak stąd wyjechać wpadłem po uszta!!
(2024.07.11)
Ty od Nowogródzkiej - uważasz, że tylko drogi się liczą? Liczy się wszystko to, co jest ważne dla obywatela, również to, żeby on sam lub dziecko nie szcz... po krzakach parku. Nie tylko dojazd i transport. "Setki rodzin będzie jeździć" - weszła ci za mocno nowa odmiana liczebników.
(2024.07.11)