UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie w Elblągu jest ruski cmentarz ? Osobiście znam tylko ruskie pierogi, chociaż Rosjanie często się pytają: "co to są ruskie pierogi". Myślę, że to jest tak samo jak barszcz ukraiński czy ryba po grecku. A wszystko to zwyczajnie sprowadza się do czeskiego błędu.
Viřaneķ