UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pomimo faktu, ze ilosc reklam nie wplywa na cene biletow (przewoznikiem nie jest spolka komunalna), ujednolicenie barw CALYCH pojazdow w jakiekolwiek kolory (np. "nowe" volvo ALP nie moze wozic reklam zewnetrznych) bedzie zbyt silna ingerencja w samodzielnosc stanowienia spolek prywatnych. gdyby ZKM byl przewoznikiem "politycy" mogliby decydowac czy calosc na reklamy czy nie... jestem za unifikacja kolorystyki PRZODU (jako najmniejszej powierzchni reklamowej, a zarazem najbardziej istotnym elemencie dla oczekujacego pasazera), wprowadzeniu obowiazkowego herbu i logo ZKM (jak na taksowkach), ktore to zmiany beda mialy istotny wplyw na rozpoznawalnosc pojazdow komunikacji miejskiej w ruchu ulicznym dla pasazerow (ile bylo postow "myle PKS z PKS miejskim"???). jesli beda chetni na reklamy na autobusach (a poziom wykorzystania powierzchni autobusu jest znikomy - szyby, tyl to tez powierzchnia, wnetrze tez, nie wspominam o reklamach dzwiekowych) dopoty beda one "wozone". moje propozycje maja na celu ulatwienie identyfikacji autobusu oczekujacym pasazerom, nie ograniczajac zbytecznie swobody podmiotow prywatnych, estetyke jako wartosc subiektywna pozostawiajac z boku.

pR0SiAczek