UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a ja bywam dwa razy w roku w moim pieknym kolorowym miescie i niezycze sobie zeby jacys niedoswiadczeni zyciem mlodzi ludzie zrobili z tego miasta szara albo dwukolorowa dziure dlatego tylko ze tak im pasuje. Bo miemoze byc tak ze pare osub dacyduje o tym w jakim otoczeniu beda zyc pozostali mieszkancy
peter