152
02.06.2005

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ale o cenach biletow decyduje RadaMiejska, czyz nie?? http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=6825&id_dz=1. nie wiem gdzie zatem powiazanie "wplywu reklam na cene biletow", ktore wielu gloryfikuje piszac ze likwidacja reklam=drozejace bilety? przychody z reklam nie pomniejszaja kosztow przewoznikow (ktore sa pewnycm odniesieniem dla rajcow), a jedynie poprawiaja ich bilans i dochod. pytam, bo ta dyskusja zatracila sens kiedy wdarly sie w nia polityczne emocje... JESTEM PRZECIW LIKWIDACJI REKLAM, JESTEM ZA UNIFIKACJA KOLORYSTYKI PRZODU POJAZDOW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ (bokow, tylu i dachu nie)
pR0SiAczek (2005.06.03)

info

0  
  0
Też nie podobają mi się takie pstrokate tramwaje. I nie dlatego, że kogoś lubię lub nie, ale dlatego, że rozpraszają uwagę, są mało widoczne i w całym chaosie jaki panuje na ulicach:tablice reklamowe, witryny, słupy ogłoszeniowe - są po prostu niebezpieczne. Wielokrotnie słuszałam wypowiedzi w stylu "o Boże, w ostatniej chwili dałem/am po hamulcach - zupełnie go nie widziałem/am". Sprawę należałoby rozpatrzyć od strony bezpieczeństwa i "coś z tym zrobić"-zarówno z trmwajami jak i reklamami rozpraszajacymi uwagę przy ulicach i drogach
(2005.06.03)

info

0  
  0
Ja jestem za ujednoliceniem barw ZKM... Przynajmniej wiedziałabym kiedy jedzie PKS a kiedy miejski na Mickiewicza, Grunwaldzkiej, Królewieckiej,...
sali (2005.06.03)

info

0  
  0
biorac pod uwage ze przewoznikami w Elblagu, sa firmt prywatne, nie trzeba ZADNEJ uchwaly! wystarczy ze rozpisujac warunki przetargu na kolejny rok ZKM wpisze np.: srednia wieku autobusow - mniej niz 15lat, jednolite malowanie PRZODU, taki a taki system wyswietlania informacji dla podroznych...
(2005.06.03)

info

0  
  0
chwała Bogu, że ktos chce te paskudne reklamy zdjąć z tramwajów. Jestem przeciwnikiem wszelkich reklam - mam ich serdecznie dosyć i traktuję jak natrędne, obrzydliwe koszmary, które na każdym kraku włażą mi w ręce i w oczy.W telewizji reklamy były przerywnikami programów - teraz zaczyna być odwrotnie. W prasie zajmuja coraz więcej miejsca.Zasypywanie klatek schodowych śmieciowymi reklamami, malowanie tramwajów. I co jeszcze? Osobiście walcze z tym na każdym kroku. Reklam wieszanych na klamkach nie czytam i obmyslam sposób, aby osobom roznoszącym odechciało się tej roboty - może by tak klamkę pod prąd? Dlaczego jakieś chamidło wchodzi na klatke schodowa przez nikogo nie zapraszany i wiesza mi śmieci na klamce i zaśmieca klatkę. Firmy reklamowe winny płacić za ich sprzatanie!!! Dlaczego mam jeżdzić tramwajem reklamujacym firmę, której nie popieram? Reklama to rodzona siostra najstarszego zawodu świata.
zwolennik porządku (2005.06.03)

info

0  
  0
No cóż ALP już ma kolory miasta i bardzo
(2005.06.03)

info

0  
  0
coz zajeło mi 10 miniut czytanie wszytkich komentarzy i w niektórych momentach naprawde poczulem ze jednak niektorzy Elblązanie maja problemy ze soba.... FMPiS wychodza z wnisoskiem o jednolotość tramwajów miało na celu azeby w naszym miescie było ładniej, schludniej itp jezeli my taka inicjatywe odrzucamy coż... to swiadczy o nas( o nich)... ze nie zalzy nam na porzadku w miescie i od tego ze myjemy ręce od wszelakich problemów. Jesli chodzi o rwela(piszac twoje pseudo szegolnie uwazałem zeby nie przekrecić zadnej literki) mam jedno pytanie z sympatyzujesz z samoobrona czy z SLD bo nie wiem czy jestes złosliwy specjalnie (SLD) czy z wiejskiej glupoty (Samoobrona)
superplum (2005.06.03)

info

0  
  0
Superplum - jestes WIELKI :) Pozdrawiam
(2005.06.03)

info

0  
  0
Jeżeli wszyscy będą olewali nawet takie małe pomysły i je krytykowali to nic w tej Polsce się nie zmieni. Przypominam, że właśnie takie małe inicjatywy budują wielkie idee.
pilot (2005.06.03)

info

0  
  0
Jakies dziwne wrazenie mam po przeczytaniu tych wpisow, ze kilku zwolennikow obecnej komunikacji (moze pracownicy na polecenie szefa lub wrogowie polityczni) pisze takie bzdury. Komunikacja juz dawno powinna zostac przemalowana a powierzchnie reklamowe okreslone. Bilety tez powinny byc tansze! Dosc wolnej amerykanki. Miasto powinno wygladac ladnie a nie jak cyrk. A tak na marginesie, kto wpadl na pomysl, aby malowac budynki na takie idiotyczne kolory. Co to wogole jest? Rozowe, zolte, pomaranczowe? Zawsze podobaja sie turystom klimaty starych miast a nie taniej tandety.
Karol (2005.06.03)

info

0  
  0