UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panowie z PISUARA czy wiecie ze motorniczowie i kierowcy np. z Gdańska zarabiaja dwa razy więcej od naszych. Pamiętajcie że Elbląg to niewielkie miasto a przez wasze bzdetne pomysły na mur beton straciliście kilkaset głosów w wyborach. I dzieki Bogu. Ruszcie lepiej tyłki do roboty i nie pozbawiajcie naszych firm przewozowych dodatkowych pieniędzy!!!!!!!!!
koala