UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy przypatkiem wszyscy z Was są mało inteligentni? Troszkę wystarczy pomyśleć - ja to właśnie zrobiłem, ponadto spacerując dziś po mieście zacząlem zastanawiać się wpatrując w tramwaje i autobusy. Jednak to nie jest taki głupi pomysł, a oni raczej chcieli zwrocic naszą uwagę na małą aktywność społeczną w mieście. Jedynie solidaruchy gdzieś ciągle protestują i robią strajki - zresztą z małym skutkiem jak czuytaliście m.in. o szpitalu. Zawsze tu piszemy opinie, komentarze, posty i nic z tego nie wychodzi. Może i my inter powinniśmy zacząć pisać stanowiska, które nas dotyczą. Do administratora mam małą prośbę, aby zrobiono konkretną podstronę na której będziemy mogli wpisuywać nasze uwagi co do miasta i jego życia. jeżeli pomysł będzie trafiony wyślemy do radnych. To jest dobry pomysłmoim zdaniem - tak samo jak tych mlodych o komunikacji. Coś małego wystarczy zrobić, aby zmieniło się tak wiele. Wystarczą chęci i drobnymi kroczkami przeć do przodu.

inter