UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wg ~ dzięki-dzięki, jużem oddał mój (bez)cenny głos@_@ ...ale jeszcze mi go zostało^_^ ...i to na tyle dużo, aby rzec... sorry, faktycznie zagalopowałem się :-) ...przecież też uważam, że sondaże to zabawa! Choć temat ewidentnie zastępczy, wzbudził prawdziwie szeroką dyskusję i przeciwników, i zwolenników (i o to chodzi;-)
rwel