UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak nie pozwola naklejac reklam na srodkach komunikacji mieskiej to na 100% ceny biletow pojda w góre ciekawe kogo bedzie stać na te bilety moze te typki z Pis beda doplacac do biletow
xyz
jak nie pozwola naklejac reklam na srodkach komunikacji mieskiej to na 100% ceny biletow pojda w góre ciekawe kogo bedzie stać na te bilety moze te typki z Pis beda doplacac do biletow
xyz