UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak nie pozwola naklejac reklam na srodkach komunikacji mieskiej to na 100% ceny biletow pojda w góre ciekawe kogo bedzie stać na te bilety moze te typki z Pis beda doplacac do biletow

xyz

Anuluj