UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy Wy nie widzicie, że ktoś tu odwraca Waszą uwagę? Zamiast zająć się REALNYMI problemami (a takich kilka by się znalazło) wymyśla się jakiś BZDET z kolorowymi autobusami, a Wy macie wspaniale poczucie, że współdecydujecie. Podczas, gdy Wasze pieniądze są nadal rozkradane lub trwonione w decyzjach, na które nie macie najmniejszego wpływu. Nie dajcie się sterować ludzie. Kolorowe autobusy, phi, też coś.
Władza dla ludzi,nie odwrotnie