UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy Wy nie widzicie, że ktoś tu odwraca Waszą uwagę? Zamiast zająć się REALNYMI problemami (a takich kilka by się znalazło) wymyśla się jakiś BZDET z kolorowymi autobusami, a Wy macie wspaniale poczucie, że współdecydujecie. Podczas, gdy Wasze pieniądze są nadal rozkradane lub trwonione w decyzjach, na które nie macie najmniejszego wpływu. Nie dajcie się sterować ludzie. Kolorowe autobusy, phi, też coś.
Władza dla ludzi,nie odwrotnie