21
30.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zniszczony twój mózg przez republikę
(2024.04.30)
Nie ma tak zniszczonych mózgów jak przez tvn.
(2024.04.30)
Pomiędzy tarasem a poziomem zero brakuje toalety. Jeśli się komuś coś zachce to ma problem. Wokół kościoła też nie lepiej. Wiem co piszę bo mnie to w drodze na dół spotkało. Na szczęście przed wejściem są na dole drzewa. Ale co się musiałem nasłuchać od jakiegoś kierowcy na parkingu! A co miałem zrobić, w spodnie?
(2024.04.30)
dyrektor teatru, dyrektor muzeum, prezydent miasta - jedna sitwa...
J25 (2024.04.30)

info

3  
  3
O cenie biletów decyduje dyrektor muzeum, aktualnie wieloletni, pochodzący z Olsztyna nota bene, były dyrektor elbląskiego teatru, który ma o muzeach i muzealnictwie ma takie pojęcie, jak przeciętny obywatel naszego kraju o teorii strun:) Różnica - przeciętny obywatel się do tego przyzna...
Zaniepokojony (2024.04.30)

info

2  
  0
Czemu nie drożej? Proponuję okrągły 1000 zł za bilet normalny i 500 zł za ulgowy.
(2024.05.01)

info

1  
  0
A muzeum podlega pod Prezydenta
(2024.05.01)
to tam jedź i płać mniej, dodaj za podróż i wyjdzie Ci więcej, poza tym co w tym Gdańsku oglądać, u nas to są widoki na Wysoczyznę i na Zatokę
(2024.05.01)
W Katedrze nie ma toalety? Chłopie ty tak na serio? A gdzie ty w jakiejkolwiek katedrze widziałeś toaletę? U ciebie w wiejskim kościółku postawili toi toija? I poszedłeś się wylać pod drzewo pod katedrą?
(2024.05.01)
Darmowe toalety znajdują się w Ratuszu Staromiejskim na przeciw Katedry, nie ma potrzeby sikać pod drzewem.
lala (2024.05.01)

info

2  
  0