UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to tam jedź i płać mniej, dodaj za podróż i wyjdzie Ci więcej, poza tym co w tym Gdańsku oglądać, u nas to są widoki na Wysoczyznę i na Zatokę
to tam jedź i płać mniej, dodaj za podróż i wyjdzie Ci więcej, poza tym co w tym Gdańsku oglądać, u nas to są widoki na Wysoczyznę i na Zatokę