UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to tam jedź i płać mniej, dodaj za podróż i wyjdzie Ci więcej, poza tym co w tym Gdańsku oglądać, u nas to są widoki na Wysoczyznę i na Zatokę


Anuluj