Wybrany wątek opinii

Ledwo Missan i POwcy się dorwali do władzy i już niszczą Elbląg. Wejście kosztowało 10 zł, a teraz 20
(2024.04.30)
No faktycznie teraz to już jest zniszczone całe miasto...
(2024.04.30)
O cenie biletu decyduje dyrektor muzeum, a nie prezydent miasta.
(2024.04.30)
Zniszczony twój mózg przez republikę
(2024.04.30)
Nie ma tak zniszczonych mózgów jak przez tvn.
(2024.04.30)
A muzeum podlega pod Prezydenta
(2024.05.01)
Powrót do komentarzy