Wybrany wątek opinii
Ledwo Missan i POwcy się dorwali do władzy i już niszczą Elbląg. Wejście kosztowało 10 zł, a teraz 20
Do moderacji
Odpowiedz
21
36
No faktycznie teraz to już jest zniszczone całe miasto...
Do moderacji
Odpowiedz
21
7
O cenie biletu decyduje dyrektor muzeum, a nie prezydent miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
24
5
Zniszczony twój mózg przez republikę
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
Nie ma tak zniszczonych mózgów jak przez tvn.
Do moderacji
Odpowiedz
1
14
A muzeum podlega pod Prezydenta
Do moderacji
Odpowiedz
0
1