UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pomiędzy tarasem a poziomem zero brakuje toalety. Jeśli się komuś coś zachce to ma problem. Wokół kościoła też nie lepiej. Wiem co piszę bo mnie to w drodze na dół spotkało. Na szczęście przed wejściem są na dole drzewa. Ale co się musiałem nasłuchać od jakiegoś kierowcy na parkingu! A co miałem zrobić, w spodnie?