UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Katedrze nie ma toalety? Chłopie ty tak na serio? A gdzie ty w jakiejkolwiek katedrze widziałeś toaletę? U ciebie w wiejskim kościółku postawili toi toija? I poszedłeś się wylać pod drzewo pod katedrą?


Anuluj