UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomiędzy tarasem a poziomem zero brakuje toalety. Jeśli się komuś coś zachce to ma problem. Wokół kościoła też nie lepiej. Wiem co piszę bo mnie to w drodze na dół spotkało. Na szczęście przed wejściem są na dole drzewa. Ale co się musiałem nasłuchać od jakiegoś kierowcy na parkingu! A co miałem zrobić, w spodnie?


Anuluj