89
25.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mama Karoliny - Duże będą więc już nie jęcz
(2024.04.25)
@zenekspodsklepu - To że będzie to połowa sukcesu, pytanie czy będzie działała, czy przypadkiem jakisas w imię oszczędności nie zakaże jej używania.
Anonimek1 (2024.04.25)
W Elblągu praktycznie co trzecia osoba porusza się o kulach tramwaje niskopodłogowe to zbawienie dla takich osób i dla starszych też kto będzie jeździł tymi tramwajami gdzie trzeba wdrapywać się po schodach to nie dla seniorów
(2024.04.25)
@mtsz - Ciekawe, ile litrów paliwa kupi się za 4 zł. Nawet za cenę biletu miesięcznego nie kupi się całego zbiornika paliwa. Wczoraj tankowałem za 137 zł całe 22 litrów paliwa.
Gru (2024.04.25)
Geniusze z urzedu miejskiego jezdza saochodami, wiec nie wiedza kto jezdzi tramwajami. Nic wiec dziwnego, ze podejmuja idiotyczne decyzje.
bluselka (2024.04.25)

info

11  
  3
@nocnytramwaj - Nie mogą kupić niskopodłogowych bo najpierw całe torowisko na grunwaldzkiej trzeba wyremontować żeby mogły tam jeździć (odcinek od Rawskiej do Żeromskiego). Z tego samego powodu ogórków nie ma na liniach 1,2,4.Nie rozumiem tylko zkm czemu na linii 3 i 5 puszcza w porannych godzinach szczytu do szkół małe tramwwaje a ogórki puste na wieczór jeżdżą.
Remontowy (2024.04.25)
Liczyłem na wymianę zarządu zkm, TE i nową jakość komunikacji miejskiej która w tym mieście nie działa. Niestety przez wybór nieodpowiedniego człowieka minionej niedzieli nie ma szans na zmiany dalej będzie ta bylejakość jak przez ostatnie dwie kadencje harleyowca.
Deratyzacja (2024.04.25)

info

7  
  4
@Mama Karoliny - Twój załupieżony też taki.... kameralny
Kefirek Robert (2024.04.25)
Dlatego masz cześć tramwaju gdzie nie ma schodów na wejściu
(2024.04.25)
A czy miasto zauważyło że te pseudo nowe tramwaje są za małe że ludzie się niemieszczą sie fo nich do nich to są tramwaje weekendowe lub na wieczory. a te całe pirdzewiałe co już 20 lat temu powinny być wycofane to jeśli już jeździł to niemoze być 2 składów tak jak to było kiedyś.
(2024.04.25)

info

6  
  3