UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A czy miasto zauważyło że te pseudo nowe tramwaje są za małe że ludzie się niemieszczą sie fo nich do nich to są tramwaje weekendowe lub na wieczory. a te całe pirdzewiałe co już 20 lat temu powinny być wycofane to jeśli już jeździł to niemoze być 2 składów tak jak to było kiedyś.