UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Liczyłem na wymianę zarządu zkm, TE i nową jakość komunikacji miejskiej która w tym mieście nie działa. Niestety przez wybór nieodpowiedniego człowieka minionej niedzieli nie ma szans na zmiany dalej będzie ta bylejakość jak przez ostatnie dwie kadencje harleyowca.

Deratyzacja

Anuluj