UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Liczyłem na wymianę zarządu zkm, TE i nową jakość komunikacji miejskiej która w tym mieście nie działa. Niestety przez wybór nieodpowiedniego człowieka minionej niedzieli nie ma szans na zmiany dalej będzie ta bylejakość jak przez ostatnie dwie kadencje harleyowca.

Deratyzacja