89
25.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Śliwka by załatwił i tramwaje zacdarmo do komunikacji za darmo hehe No nie poszło
Inc (2024.04.25)

info

0  
  6
@Gru - Jasne, dolicz jeszcze tylko zaoszczędzony czas na staniu na przystankach albo na objazdach po mieście autobusem. :)
mtsz (2024.04.25)
Dlaczego nowe tramwaje nie mogą być niskopodłogowe? W ramach inwestycji ma być zakupionych 10 nowych wagonów tramwajowych. Nowe pojazdy mają być nisko wejściowe - oznacza to, że tylko w części wagonów będzie niska podłoga. (czyli takie, w których część przestrzeni pasażerskiej posiada niską podłogę, z reguły w środkowej części pojazdu). Gwarantuję, że nikt z decydentów nie jechał tym tramwajem w godzinach szczytu. Środkowa część pojazdu pomieści 8 do 10 osób na stojąco miejsca siedzące znajdują się wyżej o 2 wysokie stopnie. Gruby Wróbel nie wtoczyłby się aby usiąść. Nie zrobi tego osoba niepełnosprawna, czy starsza. Za te zakupy i marnowanie naszych pieniędzy Wróbel i spółka powinna siedzieć. Nie można dalej brnąć w te szaleństwo.
OMAM (2024.04.25)

info

9  
  3
@nocnytramwaj - Mam córkę na wózku i często(prawie zawsze)musze ę przeczekać ze 3 tramwaje, bo mają schody i nie mogę wejść z wózkiem w 21wieku do tramwaju. Kpiny w mieście Poznań. A o smrodzie żuli nie wspomnę, są wszędzie i nikt z tym nie robi porządku, władze tylko udają ze ich nie widzą.
S (2024.04.25)
@Matex - Na to wszystko trzeba umieć pisač wnioski, a tam siedzi cała stara nomenklatura, która nie ma zielonego pojęcia, co z czym I do czego - pamiętacie jak pani M Kasprzycka porafziła sobie szybciutko z dofinansowaniem przyznanym na muzeum? - była straszna afera, wystąpiła przed szereg, pokazała, ze można, duma I honor zostały narażone na śmieszność - zanim chichoty I drwiny z urzędasów umilkły pani Kasprzycka była juž po remoncie swojego muzeum, Fachowość kompetencja nie jest mile widziana w tym wiecznie mobingowanym gnieždzie os, trutni I szerszeni, czy się coś teraz zmieni? Szanse są bardzo malutkie, rzekłbyś nie do przeskoczenia, rozumki dalej cieniutkie, - namaszczone przez szerszenia.
Maliniak (2024.04.25)
@Maliniak - To samo było z przedszkolem nr 8 na Bema, tam nikt nie składa wniosków do tych obszarów gdzie jest przyznawana czasem, albo wrěcz rozdawana kasa. dopiero ktoš z rodziców podpowiedział gdzie I do kiedy można uzyskać dofinansowanie, ta bieda I oszczędzanie w elbląskich inwestycjach, wynika właśnie z niekompetencji urzędniczej a ich przywódca za słowa krytyki straszył I ciągał ludzi po sądach za ich własne pieniądze
Absurdalne miasto (2024.04.25)
A co tam pasażerowie niech się męczą i skaczą po schodach jak małpy, żenada mieszkańcy i ich potrzeby się nie liczą.....
000009 (2024.04.25)

info

7  
  2
@elblążanin48 - nic nie będzie jeździło częściej, bo wtedy trzeba by było zatrudnić więcej motorniczych a na to nie ma pieniędzy
(2024.04.25)
@hihot losu - Obsesje, takie jak pisanie PO dużymi literami na początku każdego słowa leczy się.
Chichot_sie_przez_ch_pisze (2024.04.26)
@mtsz - 3-członowe to nie trzy wagonowy.
elblążanin48 (2024.04.26)