89
25.04.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Biednemu ciągle wiatr w oczy"! Z drugiej strony, ciągłe granie "gołodupca" jakoś nie przysporzy nam splendoru. Pieniądze unijne na to są, środki na ścianę wschodnią są, na miasta średnie także, więc może po prostu warto dobrze po te środki sięgać i robić rzeczy jak należy!
Matex (2024.04.25)
Tramwaje będą małe ciasne kameralne. Tak już tu robią czerwoni od dekad. Kameralny basen zamiast największego w Europie, kameralny amfiteatr nie nadający sie do niczego, kameralny stadion lekkoatletyczny o długości pierwszego toru 297 m, kameralny most unijny bez chodników bez dróg rowerowych,z pojedynczym wąskim pasem bez pobocza,kameralny parking dla tirów zamiast portu to tylko kilka przykładów niegospodarności i nieudolności towarzyszy spod szyldu PO PSL SLD Lewica kkkkwww.
Mama Karoliny (2024.04.25)
@mtsz - Trzeba było głisować.
(2024.04.25)
Pani Joanno, czyli to będzie znowu krótkie, obciachowe g.. ?Dlaczego nas oszukujecie i nie piszecie prawdy, jak można tak poniżać Elbląg i elblążan?
Truso (2024.04.25)
Lepiej kupić mniej ale lepszych, niż te dziwne wynalazki co kupili ostatnio
Ggggttt (2024.04.25)

info

9  
  2
" z Sodomy do Gomory jedzie się tramwajem" śpiewał pewien artysta o mieście.
hm. (2024.04.25)

info

2  
  0
@Mieszkaniec678 - No tak bo jak pis rządził 8 lat to problemów w ogóle nie było, ha ha ha hipokryci. Odnoszę wrażenie że jakby jarek wystawił do wyborów osła z napisem pis to też byście na niego głosowali - i to nie dlatego że ma rechot podobny do wodza
(2024.04.25)
W Grudziądzu to raczej muzeum na torach, ale za to ładnie pomalowane
(2024.04.25)
Zawsze można kupić wozy konne. I będą ludzi wozic jak w Zakopanym
(2024.04.25)

info

2  
  4
@Truso - Będą długie
Tramiks (2024.04.25)