UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy miasto zauważyło że te pseudo nowe tramwaje są za małe że ludzie się niemieszczą sie fo nich do nich to są tramwaje weekendowe lub na wieczory. a te całe pirdzewiałe co już 20 lat temu powinny być wycofane to jeśli już jeździł to niemoze być 2 składów tak jak to było kiedyś.