UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy miasto zauważyło że te pseudo nowe tramwaje są za małe że ludzie się niemieszczą sie fo nich do nich to są tramwaje weekendowe lub na wieczory. a te całe pirdzewiałe co już 20 lat temu powinny być wycofane to jeśli już jeździł to niemoze być 2 składów tak jak to było kiedyś.


Anuluj