A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ploterek - Niekonieczmie, może być 60 minut za darmo, a po tym czasie płatne, jak na biedronce przy Rawskiej.
Jaka utrudniona widoczność, proszę otworzyć oczy Pani Karolino
Parkują również, mimo znaków i ostrzeżeń, na wjazdach do garaży i na tereny prywatne, uniemożliwiając mieszkańcom wyjazd do pracy!!!
Jacy wojskowi takie parkowanie
Dlaczego taka sama kostka jak na Królewieckiej na Piłsudskiego została zalana asfaltem a na Królewieckiej w dalszym ciągu rodeo Duża jednostka z zagranicznymi gośćmi a dojazd polną drogą?
To wina PiS. Oglądam TVN to wiem.
Nikogo to nie obchodzi czy ma gdzie zaparkować czy nie. Pas zieleni, chodniki i ścieżki rowerowe to nie miejsca parkingowe. Nie ma parkingu to w tramwaj i heja do pracy. Kto nie wyniósł z domu kultury temu tylko mandat!
Jest to też moja trasa jazdy, moim zdaniem pomogłyby światła zainstalowane ul. Szymanowskiego, Królewiecka. Ul. Kopernika, Krolewieckie mają światła i jest ok.
Jadąc dzisiaj Królewiecką mym oczom ukazały się blokady na kołach aut zaparkowanych za przystankiem tramwajowym :) :) SM jeździła tam już przed 8:00 :):)
@Pieszy - Żal d.. ściska dlatego takie komentowanie