UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikogo to nie obchodzi czy ma gdzie zaparkować czy nie. Pas zieleni, chodniki i ścieżki rowerowe to nie miejsca parkingowe. Nie ma parkingu to w tramwaj i heja do pracy. Kto nie wyniósł z domu kultury temu tylko mandat!