129
06.03.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Specjalisto od organizacji czasu mojej rodziny - to jest właśnie moja droga do Bażantarni! Najprostsza i najkrótsza! I nie! Nie każdy może tam parkować, bo parkowanie na pasie zieleni, a tak właśnie stajecie to mandat w wysokości 500 pln. Parkowanie na chodniku nie zostawiając 1.5m dla pieszych to kolejny mandat i tak właśnie stajecie!
DasModel (2024.03.08)
Dokładnie wiernych przyjezdzajacych do kościoła Wszystkich Świętych raz dwa nauczyli nie stawiać aut przy sp nr 3.Ale jak widać są równi i równiejsi !
(2024.03.08)
Chodnik, trawnik, ścieżka rowerowa... nie interesuje trepa, ważne, że ON, Panisko zaparkuje!Karać, karać i jeszcze raz karać skoro tylko tak można jednego z drugim kultury nauczyć. Przyjeżdżaja z Malborka, Nowego Dworu, Braniewa i uważają, że im wszystko wolno.
(2024.03.08)

info

1  
  0
@kierowcabombowca - hehehe, nie tylko straż mniejsko-wiejska ma uprawnienia do "korygowania" tego typu nieznajomości przepisów p. o ruchu drogowym; )
(2024.03.08)
Łęczycka i Rawska to samo. Parkowanie na trawnikach, chodnikach. Wszystko wojskowi.
(2024.03.09)

info

0  
  0
Nooo dokładnie zwłaszcza jak ktoś mieszka poza Elblągiem. Pasłęk, Nowy Dwór okolice Malborka i wiele innych miejscowości... Z buta to blisko więc po co auto odpalać? Zastanów się dzbanie co piszesz
(2024.03.09)
@upadły harley - Bo tam gdzie jest skrawek jakiegokolwiek gruntu trzeba postawić blok żeby deweloper włożył w kieszeń zarządu miasta odpowiednio grubą kopertę... A parking?! Niech robią co chcą to i z mandatów hajs wpłynie do budżetu...
(2024.03.09)
To wina PiS. Oglądam TYLKO TVN to wszystko wiem
(2024.03.10)
Na ul Malborska to samo jest samochody mogą wszystkio my chodzący już nie norma nic nie zrobią.
Grażyna blok 84 (2024.04.18)