UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nikogo to nie obchodzi czy ma gdzie zaparkować czy nie. Pas zieleni, chodniki i ścieżki rowerowe to nie miejsca parkingowe. Nie ma parkingu to w tramwaj i heja do pracy. Kto nie wyniósł z domu kultury temu tylko mandat!