129
06.03.2024

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Beniowskiego - To idz i powiedz to komu trzeba. Masturbacja pod artykułem tu nie pomoze
Kiki (2024.03.07)
Dajcie ludziom żyć społeczniaki! Nikt tam dla zabawy nie parkuje ani wam na złość. Zajmijcie się swoim życiem bo wam ucieka przez palce na pilnowaniu innych.
Dede (2024.03.07)

info

1  
  5
Walić mandatami, niech wojsko dołoży się do budżetu.
kkk (2024.03.07)

info

6  
  0
Chopina, Skłodowskiej, Kopernika
(2024.03.07)
Postawić słupki i bedzie pozamiatane.. Żołnierzyki bedą z domku wychodzić wcześniej piechotką do "pracy ".
(2024.03.07)

info

7  
  1
Królewieca przy jednostkach wojskowych to dziwne miejsce.. Rowerem to ani kostką, bo można doznać wstrzasu mózgu, ani pasem rowerowym bo zatkany przez żołnierskie ateczka, ani chodnikiem, bo zatkany i rozbity przez głąboko parkujące samochody.. Też żołnierskie.. Może władze tego wojskowego przybytku wydzieliłyby jakiś pas własnego terenu dla swoich pracowników.. ?
(2024.03.07)

info

8  
  0
Parkują na Beniowskiego aż do Piłsudskiego
(2024.03.07)

info

8  
  0
nie wierze ze komus te auta preszkadzaja przy wyjezdzie.. ale w tym miescie jest za duzo chyba tych co z aparatem chodzi i wszystko im przeszkadza a sami parkuja gdzie popadnie
olexelblag@o2.pl (2024.03.07)

info

2  
  9
Czy ktoś proponował wprowadzenie płatnego parkingu na tym odcinku?
Felicjan mieszkaniec (2024.03.07)

info

2  
  1
Prawdziwy żołnierz to o 5:30 wstaje. Zaprawa z plecakiem i biegiem do jednostki-na 7:00 powinien zdążyć?
(2024.03.07)

info

3  
  0