Wybrany wątek opinii

Jadąc dzisiaj Królewiecką mym oczom ukazały się blokady na kołach aut zaparkowanych za przystankiem tramwajowym :) :) SM jeździła tam już przed 8:00 :):)
kierowcabombowca (2024.03.08)
@kierowcabombowca - hehehe, nie tylko straż mniejsko-wiejska ma uprawnienia do "korygowania" tego typu nieznajomości przepisów p. o ruchu drogowym; )
(2024.03.08)
Powrót do komentarzy