Wybrany wątek opinii
Jadąc dzisiaj Królewiecką mym oczom ukazały się blokady na kołach aut zaparkowanych za przystankiem tramwajowym :) :) SM jeździła tam już przed 8:00 :):)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@kierowcabombowca - hehehe, nie tylko straż mniejsko-wiejska ma uprawnienia do "korygowania" tego typu nieznajomości przepisów p. o ruchu drogowym; )
Do moderacji
Odpowiedz
1
0