UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jadąc dzisiaj Królewiecką mym oczom ukazały się blokady na kołach aut zaparkowanych za przystankiem tramwajowym :) :) SM jeździła tam już przed 8:00 :):)

kierowcabombowca

Anuluj