UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jadąc dzisiaj Królewiecką mym oczom ukazały się blokady na kołach aut zaparkowanych za przystankiem tramwajowym :) :) SM jeździła tam już przed 8:00 :):)
kierowcabombowca
Jadąc dzisiaj Królewiecką mym oczom ukazały się blokady na kołach aut zaparkowanych za przystankiem tramwajowym :) :) SM jeździła tam już przed 8:00 :):)
kierowcabombowca