A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wyglądają na b. prominentów PiS, po reinkarnacji powyborczej...
@Ciekawski - Biegaj dalej jak Forest Gump i naucz się ortografii, ćwierciu.
"Szef zarządzania kryzysowego dodaje, że Warmińsko-Mazurski Urząd Marszałkowski odmówił departamentowi zgody na odstrzał „dzikich” psów w Rubnie. - Otrzymaliśmy niedawno pismo w tej sprawie: nie ma zgody na odstrzał psów w Rubnie. " Proponuję za każde pogryzienie przez te psy tego marszałka pozywać do sądu. Albo naprawdę je złapać i wypuścić w okolicy zamieszkania tych urzędasów!
Ciekawe czy te pieski bały się petard w Sylwestra...
@vsv - Nie strzelałem w sylwestra, ale nie dlatego, że pieski, kotki, ptaszki, tylko uważam to za przejaw debi. lizmu, żeby w kilka minut puścić z dymem, może i ogniem, kilkaset złotych, znam zdecydowanie lepsze sposoby na wydanie takiej sumy. A co do dzieci, to też taki mądry wszędzie jesteś? matka z ojcem trzymali ciebie w komórce na grabie cały dzień? Nie wychodziłeś na dwór, nie bawiłeś się, nie miałeś z kim na dworze? Ze szkoły nie wracałeś np choćby od przystanku? Dziecko to nie tylko 5-latek ale też jeszcze np.14-15 latek. I takie dziecko już poradzi sobie ze sforą dzikich psów? Czy może trzeba każde dziecko do 18 roku życia prowadzić za rękę wszędzie? Nikt inny by pilnowania dziecka przed sforą psów nie skojarzył, nie powiązał ze świadczeniem 800+, no ale dla patusów to najważniejsze, szok.
Azjata już by dawno złapał :)
Każde życie jest równe prawu i każde trzeba chronić ! Daj im jeść, zbuduj wiatę drewnianą, wystarczy zwabić głodnego i oddać do schroniska,
Zdecydowanie bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze ale nie bądź zniewieściały taki miękiszem by robić dramat na cały świat i nie potrafić samemu ogarnąć temat bo te dzieci dziczeją że strachu. Może ta wataha głodnych piesków wykonuje ostatnie zadanie wytępić PiS :-)
Takie mamy służby.
Irek Szaf, odstrzel siebie!!!!
@Irek Szaf - Ty to miże ciebie odstrzelić.