Wybrany wątek opinii
Biegam tamtędy praktycznie przynajmniej raz w tygodniu. Widziałem te psy nie raz. Bidne nie ufające prawdopodobnie skrzywdzone przez człowieka i wyrzucone pozostawione na pastwę losu bo znudziły się komuś. Każdy z nich manoja historię ale jedna jest najważniejsza one nie atakują a wręcz bja się ludzi. Jest specjalista w poksce on podjolby się omówienia oczywiście za kasę. Ale kasę również vice ten palmr z Elbląga. Krajowy palmer może pochwalić się sukcesami a miejscowy jak na 60 metrów nie podprowadzisz zwierzaka to on nic nie zrobi.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@Ciekawski - Biegaj dalej jak Forest Gump i naucz się ortografii, ćwierciu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Qpal - ,, Ćwierciu " chciałeś błysnąć a sam pokazałeś że potrzebujesz lekcji ortografi
Do moderacji
Odpowiedz
0
1