35
18.12.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zorientowany 1 - oczywiście że nie ma, tamta solidarność nie zorganizowalaby obchodów z odpalaniem rac i dzikimi krzykami
(2023.12.19)
@bra - Ty jesteś pisuarką. Sama pewnie głosowałaś na krasulskiego prostaczko
(2023.12.19)
Najpiękniejszy był ryk kiboli i wulgaryzmy w miejscu upamiętnienia. Nikt nie protestował, bo organizator wezwał tam tych kiboli by najmądrzejsi oglądali pokazówkę, bo mieszkańcy znowu nie przyszli mając w pamięci kto i co upamiętnia. do pięt tamtym nie sięgacie. A upamiętniacie i ślizgając się na ofierze `70,`76,`81,dbacie o swoje koryto i koryto kumpli z IPN którzy 30 lat "szukają" by nie znaleźć.
cenzura z komuny (2023.12.19)

info

8  
  8
Zamordystyczna władza, której nigdy nie ukarano, Solidarnościowi przy wódce zamiast robič z nimi porządek, to razem z nimi chlali, OT taki kawał chlubnej historii o, której dziś nikt nie chce pisać, stracone I zdradzone dekady wśrod których trzeba nam teraz żyć I patrzeć, jak ci co zabijali przynoszą nam teraz kwiaty, jak I'm znowu przywracamy " godne" emerytury, czy można być głupszym niž sie jest naprawdę? Boziu proszę o rozum, bo o pomoc za późno
Zdradzony Miecio (2023.12.19)

info

8  
  2
Dlaczego lewacki portalu nie piszesz o ubeckich metodach stosowanych wobec uczestniczących w tych uroczystosciach
Przeżyłem tamte lata (2023.12.19)

info

4  
  5
bra-to jest on-pisowski wazeliniarz
(2023.12.19)
Kompromitacja i jednych, i drugich... a kibice po co oni z pisowcami, którzy tak samo jak za tuskowego byli ciągle napiętnowani, a to za maseczki, a to zakazy z d... py. Widać, że też krótką pamięć mają i w dodatku dają sobą manipulować przez zastępy kaczystów. Dżuma i cholera, tak jest z pis i po. Tutaj może za dwa, trzy pokolenia coś się zmieni. Bo wśród pisowców nadal też są elementy co były z komuną za pan brat... a o reszcie szkoda nawet gadać.
antykomunapisposldpsl (2023.12.19)

info

4  
  3
"Powtórka z rozrywki "... Kaczyński wzorem z PRL, wyprowadzał Policję na ludzi... w PRL był taki kawał... matki chwalą się synami. Jedna mówi : mój skończył politechnikę. A druga : mój wyszedł na ludzi.... @ J=CH
(2023.12.19)
Kaczyński - kazałeś strzelać do kobiet - masz pozamiatane podlaku złośliwy
(2023.12.19)

info

2  
  3
@EwaKuternoga - Twój Jarosław Kaczyński to hymn zna? Polski nie za bardzo. Może rosyjski perfekcyjnie, skoro tak dobrze po rosyjsku gada
(2023.12.19)