UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najpiękniejszy był ryk kiboli i wulgaryzmy w miejscu upamiętnienia. Nikt nie protestował, bo organizator wezwał tam tych kiboli by najmądrzejsi oglądali pokazówkę, bo mieszkańcy znowu nie przyszli mając w pamięci kto i co upamiętnia. do pięt tamtym nie sięgacie. A upamiętniacie i ślizgając się na ofierze `70,`76,`81,dbacie o swoje koryto i koryto kumpli z IPN którzy 30 lat "szukają" by nie znaleźć.
cenzura z komuny