UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamordystyczna władza, której nigdy nie ukarano, Solidarnościowi przy wódce zamiast robič z nimi porządek, to razem z nimi chlali, OT taki kawał chlubnej historii o, której dziś nikt nie chce pisać, stracone I zdradzone dekady wśrod których trzeba nam teraz żyć I patrzeć, jak ci co zabijali przynoszą nam teraz kwiaty, jak I'm znowu przywracamy " godne" emerytury, czy można być głupszym niž sie jest naprawdę? Boziu proszę o rozum, bo o pomoc za późno
Zdradzony Miecio