UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego lewacki portalu nie piszesz o ubeckich metodach stosowanych wobec uczestniczących w tych uroczystosciach
Przeżyłem tamte lata
Dlaczego lewacki portalu nie piszesz o ubeckich metodach stosowanych wobec uczestniczących w tych uroczystosciach
Przeżyłem tamte lata