35
18.12.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tak nom stop rocznice, wieńce, świeczki i nieustanna kłótnia między ludźmi ! Qvo vadis Polsko ? Cenie sobie pamięć i o tych którzy zginęli, przypadkiem ale robić męczenników czy bohaterów to już przesada...
(2023.12.19)

info

11  
  8
... tak nom stop rocznice, wieńce, świeczki i nieustanna kłótnia między ludźmi ! Qvo vadis Polsko ? Cenie sobie pamięć i o tych którzy zginęli, przypadkiem ale robić męczenników czy bohaterów to już przesada ! wasz hołd ma w sobie gorycz i zemstę, jego bez wartość ma moc jak modlitwa waszego księdza..... Ci co zmarli niech spoczywają, nie przeszkadzajcie im !
(2023.12.19)

info

7  
  6
wasz hołd ma w sobie gorycz i zemstę, jego bez wartość ma moc jak modlitwa waszego księdza..... Ci co zmarli niech spoczywają, nie przeszkadzajcie im !
vxo (2023.12.19)

info

1  
  0
Za dzielenie Narodu, popieranie judaszy którzy nawet stan wojenny przespali a dziś się bohaterami zwali, niech was piekło pochłonie !
vxo (2023.12.19)

info

1  
  1
@bra - Przecież to ty jesteś pisiorkom. Pewnie sama wybrałaś Leosie. Taka z ciebie komunistka z pis
partia to partia (2023.12.19)
@bra - No nie wierzę, że takie prostaki są na świecie. A w co wierzysz ? W pzpr i krasulskiego ?.
bra chara (2023.12.19)
+ 250 000 gdy pis pozamykał szpitale
Depopulacja wg pis (2023.12.19)
@Zorientowany - Członkowie pzpr dalej głosują na swoich. Tylko logo zmienili
Leonid k. (2023.12.19)
Dlaczego redaktorzyna nie napisał, że Ci działacze nawet hymnu nie znali? Pomijam też fakt. że nawet nagłośnienia nie było.
EwaKuternoga (2023.12.19)
@bra - Weźmy takich dwóch geniuszy jak Kryże i Piotrowicz !
GłębokaMyśl (2023.12.19)