A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
tak nom stop rocznice, wieńce, świeczki i nieustanna kłótnia między ludźmi ! Qvo vadis Polsko ? Cenie sobie pamięć i o tych którzy zginęli, przypadkiem ale robić męczenników czy bohaterów to już przesada...
... tak nom stop rocznice, wieńce, świeczki i nieustanna kłótnia między ludźmi ! Qvo vadis Polsko ? Cenie sobie pamięć i o tych którzy zginęli, przypadkiem ale robić męczenników czy bohaterów to już przesada ! wasz hołd ma w sobie gorycz i zemstę, jego bez wartość ma moc jak modlitwa waszego księdza..... Ci co zmarli niech spoczywają, nie przeszkadzajcie im !
wasz hołd ma w sobie gorycz i zemstę, jego bez wartość ma moc jak modlitwa waszego księdza..... Ci co zmarli niech spoczywają, nie przeszkadzajcie im !
Za dzielenie Narodu, popieranie judaszy którzy nawet stan wojenny przespali a dziś się bohaterami zwali, niech was piekło pochłonie !
@bra - Przecież to ty jesteś pisiorkom. Pewnie sama wybrałaś Leosie. Taka z ciebie komunistka z pis
@bra - No nie wierzę, że takie prostaki są na świecie. A w co wierzysz ? W pzpr i krasulskiego ?.
+ 250 000 gdy pis pozamykał szpitale
@Zorientowany - Członkowie pzpr dalej głosują na swoich. Tylko logo zmienili
Dlaczego redaktorzyna nie napisał, że Ci działacze nawet hymnu nie znali?
Pomijam też fakt. że nawet nagłośnienia nie było.
@bra - Weźmy takich dwóch geniuszy jak Kryże i Piotrowicz !