UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpiękniejszy był ryk kiboli i wulgaryzmy w miejscu upamiętnienia. Nikt nie protestował, bo organizator wezwał tam tych kiboli by najmądrzejsi oglądali pokazówkę, bo mieszkańcy znowu nie przyszli mając w pamięci kto i co upamiętnia. do pięt tamtym nie sięgacie. A upamiętniacie i ślizgając się na ofierze `70,`76,`81,dbacie o swoje koryto i koryto kumpli z IPN którzy 30 lat "szukają" by nie znaleźć.

cenzura z komuny

Anuluj