A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jaka to firma?
Ktoś stracił pieniądze i zapewne będzie musiał (oby tylko tyle) wysłać na urlopy pracowników, a wy tu piszecie o osobach, które nie mają z tym nic wspólnego. TV wyprała wam mózgi, baranki
To z Jegłownika straż dojechała szybciej na Modrzewinę niż miejscowa z Elbląga???
Każdorazowo z chwilą akcji jednostki PSP o dużym zagrożeniu zgodnie z krajowym planem ratunkowo-gaśniczym, zadania zabezpieczające w tej miejscowości przejmuje określona jednostka OSP. W tym przypadku obowiązek ten dyżurny Stanowiska Kierowania nałożył na OSP Jegłownik. Polega to na tym, gdyby tak jak w tym przypadku, zaistniały w Elblągu inne zdarzenia wymagające udziału strażaków, wówczas tak wyznaczona jednostka OSP wspomaga działania jednostki PSP. Jest to stały element i dotyczy całego kraju.
@Huwdu - Echo niesie RKS.
zapomnieliście napisać że ściągnięto straż z Tolkmicka
W tej części Polski nie ma ruskich a jedynie upadlińcy.
No jasne, że szybciej, bo ta nowa Straż Poż. na Łęczyckiej ma najgorszą z możliwych lokalizację w tym mieście z jednej strony to dobrze, bo zanim dojadą to chłopaki z okolicznych wiosek ugaszą pierwsi I nie muszą już wežy rozwijać
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Przecież on się na niczym nie zna wraz z ćwierkiem tworzą tandem hamujący rozwój miasta. Dzięki ich działaniom Elbląg utracił możliwość budowy portu. A sam tandem zapowiada że ich interesuje jedynie kameralna przystań.