24
21.11.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaka to firma?
B (2023.11.21)

info

0  
  0
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Juras już śpi
E-g (2023.11.22)
Ktoś stracił pieniądze i zapewne będzie musiał (oby tylko tyle) wysłać na urlopy pracowników, a wy tu piszecie o osobach, które nie mają z tym nic wspólnego. TV wyprała wam mózgi, baranki
(2023.11.22)

info

29  
  3
To z Jegłownika straż dojechała szybciej na Modrzewinę niż miejscowa z Elbląga???
(2023.11.22)
Każdorazowo z chwilą akcji jednostki PSP o dużym zagrożeniu zgodnie z krajowym planem ratunkowo-gaśniczym, zadania zabezpieczające w tej miejscowości przejmuje określona jednostka OSP. W tym przypadku obowiązek ten dyżurny Stanowiska Kierowania nałożył na OSP Jegłownik. Polega to na tym, gdyby tak jak w tym przypadku, zaistniały w Elblągu inne zdarzenia wymagające udziału strażaków, wówczas tak wyznaczona jednostka OSP wspomaga działania jednostki PSP. Jest to stały element i dotyczy całego kraju.
WSKR am. (2023.11.22)
@Huwdu - Echo niesie RKS.
(2023.11.22)
zapomnieliście napisać że ściągnięto straż z Tolkmicka
(2023.11.22)

info

2  
  0
W tej części Polski nie ma ruskich a jedynie upadlińcy.
`47 (2023.11.22)
No jasne, że szybciej, bo ta nowa Straż Poż. na Łęczyckiej ma najgorszą z możliwych lokalizację w tym mieście z jednej strony to dobrze, bo zanim dojadą to chłopaki z okolicznych wiosek ugaszą pierwsi I nie muszą już wežy rozwijać
Bronek sikawa (2023.11.22)
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Przecież on się na niczym nie zna wraz z ćwierkiem tworzą tandem hamujący rozwój miasta. Dzięki ich działaniom Elbląg utracił możliwość budowy portu. A sam tandem zapowiada że ich interesuje jedynie kameralna przystań.
Jawamwojtaniewybierałem (2023.11.22)