UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś stracił pieniądze i zapewne będzie musiał (oby tylko tyle) wysłać na urlopy pracowników, a wy tu piszecie o osobach, które nie mają z tym nic wspólnego. TV wyprała wam mózgi, baranki


Anuluj