Wybrany wątek opinii

panie wcisła proszę się wypowiedz jesteś pan specem w każdej dziedzinie, ,to ja pana sąsiad
sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu (2023.11.21)
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Wćsła ma sonsiada?
Hihihi (2023.11.21)
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Już ciebie wyszedłeś z Kocborowa
(2023.11.21)
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - nie... tylko rusek
(2023.11.21)
To tak bardziej po rosyjsku lub w innym narzeczu totalnych.
bra (2023.11.21)
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Juras już śpi
E-g (2023.11.22)
W tej części Polski nie ma ruskich a jedynie upadlińcy.
`47 (2023.11.22)
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Przecież on się na niczym nie zna wraz z ćwierkiem tworzą tandem hamujący rozwój miasta. Dzięki ich działaniom Elbląg utracił możliwość budowy portu. A sam tandem zapowiada że ich interesuje jedynie kameralna przystań.
Jawamwojtaniewybierałem (2023.11.22)
@E-g - idź się lecz
(2023.11.22)
Powrót do komentarzy