Wybrany wątek opinii
panie wcisła proszę się wypowiedz jesteś pan specem w każdej dziedzinie, ,to ja pana sąsiad
Do moderacji
Odpowiedz
46
75
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Wćsła ma sonsiada?
Do moderacji
Odpowiedz
11
22
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Już ciebie wyszedłeś z Kocborowa
Do moderacji
Odpowiedz
31
14
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - nie... tylko rusek
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
To tak bardziej po rosyjsku lub w innym narzeczu totalnych.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
W tej części Polski nie ma ruskich a jedynie upadlińcy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@sąsiad wcisłyuuuuuuuuuuuu - Przecież on się na niczym nie zna wraz z ćwierkiem tworzą tandem hamujący rozwój miasta. Dzięki ich działaniom Elbląg utracił możliwość budowy portu. A sam tandem zapowiada że ich interesuje jedynie kameralna przystań.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@E-g - idź się lecz
Do moderacji
Odpowiedz
0
0