UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jasne, że szybciej, bo ta nowa Straż Poż. na Łęczyckiej ma najgorszą z możliwych lokalizację w tym mieście z jednej strony to dobrze, bo zanim dojadą to chłopaki z okolicznych wiosek ugaszą pierwsi I nie muszą już wežy rozwijać
Bronek sikawa