UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No jasne, że szybciej, bo ta nowa Straż Poż. na Łęczyckiej ma najgorszą z możliwych lokalizację w tym mieście z jednej strony to dobrze, bo zanim dojadą to chłopaki z okolicznych wiosek ugaszą pierwsi I nie muszą już wežy rozwijać

Bronek sikawa

Anuluj