UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każdorazowo z chwilą akcji jednostki PSP o dużym zagrożeniu zgodnie z krajowym planem ratunkowo-gaśniczym, zadania zabezpieczające w tej miejscowości przejmuje określona jednostka OSP. W tym przypadku obowiązek ten dyżurny Stanowiska Kierowania nałożył na OSP Jegłownik. Polega to na tym, gdyby tak jak w tym przypadku, zaistniały w Elblągu inne zdarzenia wymagające udziału strażaków, wówczas tak wyznaczona jednostka OSP wspomaga działania jednostki PSP. Jest to stały element i dotyczy całego kraju.
WSKR am.