UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No jasne, że szybciej, bo ta nowa Straż Poż. na Łęczyckiej ma najgorszą z możliwych lokalizację w tym mieście z jednej strony to dobrze, bo zanim dojadą to chłopaki z okolicznych wiosek ugaszą pierwsi I nie muszą już wežy rozwijać

Bronek sikawa