A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@WSKR am. - Tak też myślałam, że musi w Elblągu pozostać kilka wozów na tzw. wszelki wypadek. Trudno o tym pomyśleć naszej”złotej „ młodzieży, tym piszącym „mądrości” trzeba wszystko, co rozsądne, kilka razy tłumaczyć.
Jeżeli było z duże obciążenie ogniowe / ton trocin itp na m3 /, do szef siedzi.... i nie ma ubezpieczenia...
@ sorry.
@E-g - idź się lecz
To kto wie co to za firma?? Logbar??