24
21.11.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@WSKR am. - Tak też myślałam, że musi w Elblągu pozostać kilka wozów na tzw. wszelki wypadek. Trudno o tym pomyśleć naszej”złotej „ młodzieży, tym piszącym „mądrości” trzeba wszystko, co rozsądne, kilka razy tłumaczyć.
(2023.11.22)
Jeżeli było z duże obciążenie ogniowe / ton trocin itp na m3 /, do szef siedzi.... i nie ma ubezpieczenia... @ sorry.
(2023.11.22)

info

1  
  0
@E-g - idź się lecz
(2023.11.22)
To kto wie co to za firma?? Logbar??
(2023.11.23)

info

0  
  0